Jesteśmy najbezpieczniejszym dostawcą i dystrybutorem biletów na wydarzenia na żywo. Ceny mogą być wyższe lub niższe niż wartość nominalna
Jesteśmy najbezpieczniejszym dostawcą i dystrybutorem biletów na wydarzenia na żywo. Ceny mogą być wyższe lub niższe niż wartość nominalna


FC Barcelona

Jaka jest Twoja opinia? Czy Barcelona sprawia, że ​​Lionel Messi jest wielkim piłkarzem? Czy Lionel Messi może sprawić, że Barcelona będzie wspaniałym klubem? Jest to stała debata ekspertów piłkarskich. Niezależnie od odpowiedzi na to pytanie, nadejdzie dzień, w którym będzie można powiedzieć przyszłym pokoleniom kibiców, aby przyszli: "Przeżyłem w tej erze, w której Messi grał w Barcelonie i byłem świadkiem jego obu i zespół podbijający świat piłki nożnej ".

Zanim jednak zagłębimy się w teraźniejszość, przyjrzyjmy się krótkiej historii klubu. FC Barcelona miała skromne początki. W październiku 1889 roku młody Szwajcarka o imieniu Hans (Joan) Gamper, który mieszkał w Barcelonie, zamieścił ogłoszenie w magazynie Los Deportes, aby znaleźć graczy, którzy byliby zainteresowani utworzeniem klubu piłkarskiego. Przyjechała grupa Szwajcarów, Anglików i miejscowych młodych mężczyzn, którzy zbudowali oddział. Tak narodziło się FC Barcelona. Sam Joan Gamper był dominującą postacią w klubie przez pierwsze 30 lat, najpierw jako zawodnik, a później jako prezydent. Przywołał także pomysł posiadania niebieskich i czerwonych pasków jako koszulki klubu. Ten początek zaznaczył jedną z charakterystycznych cech Barcelony - mieszania się zagranicznych i lokalnych graczy, a także posiadania obcokrajowców na czołowych pozycjach.

Barcelona wygrała swój pierwszy krajowy tytuł, Copa Del Rey, w 1912 roku i wygrała go aż 29 razy w sumie, więcej niż jakikolwiek inny klub w Hiszpanii. Ma 24 tytuły mistrzowskie w La Liga związane z jej nazwą, pierwsze zdobyte w 1929 r., Który był pierwszym rokiem, w którym zainaugurowano La Liga. FC Barcelona zawsze była czymś więcej niż klubem piłkarskim dla swoich fanów. To był narodowy symbol dla katalońskiego ludu. W konsekwencji, w XX wieku, poniosły one straty z powodu realiów politycznych w Hiszpanii. Jest to jeden z powodów, dla których klub oscylował pomiędzy okresami, w których dominował nad hiszpańską piłką nożną (jak na początku lat dwudziestych i połowy lat 40. do połowy lat 50.), a okresami, w których uzyskał bardzo niewiele tytułów lub w ogóle, za więcej niż dekadę (jak w latach 30. i 60.).

Od lat 70. FC Barcelona jest mocno zaangażowana w styl Total Football. Ten styl w jego nowoczesnej wersji został wprowadzony na świat przez holenderskiego trenera Rinusa Michelsa i jego kapitana drużyny w Ajax Amsterdam oraz w holenderskiej drużynie narodowej Joan Cruyff. Charakteryzuje się obraźliwym sposobem grania ze zwinnymi graczami, którzy poruszają się po całym boisku, grając we wszystkich pozycjach, aby objąć innych graczy podczas ataku. Na początku lat 70. FC Barcelona przyjęła styl Total Football, podpisując Rinusa Michela na stanowisku głównego trenera, a kilka lat później podpisując kontrakt z najlepszym piłkarzem swojego czasu i jednym z największych w historii, samym Johanem Cruyffem. Ten styl był nauczany i praktykowany w akademii klubowej (słynny La Masia) i od tamtej pory jest doskonalony i doskonalony w klubie. Pod koniec lat 80. i na początku lat 90. Cruyff na stałe wpisał się w klubową sławę klubu prowadząc "Dream Team" jako menedżer 4 kolejnych mistrzostw i 7 kolejnych tytułów, w tym pierwszy Puchar Europy dla klubu w 1992 r. I Puchar UEFA. Puchar Zdobywców w 1989 roku.

Z Frankiem Rijkaardem na stanowisku menadżera (2003-2008) i Ronaldinho jako jego protagonistą, FC Barcelona opracował bardzo atrakcyjny sposób gry w piłkę nożną, który zdobył jej drugi w historii puchar Europy w 2006 roku (pierwszy w erze Ligi Mistrzów), 2 kolejne mistrzostwa i 2 hiszpańskie puchary. Pep Guardiola, jeden z graczy "Dream Teamu" został menedżerem klubu w 2008 roku. Następnie rozwinął styl Barcelony do tego, co stało się znane jako styl "Tiki-Taka", w którym Barcelona dominuje w grze przez nieskończoną liczbę krótkich podań zawodnicy i ciągła presja i ataki na cel rywala. W ciągu czterech sezonów pod zarządem Guardiola klub zdobył niesamowitą liczbę trofeów (14), w tym 2 tytuły mistrzowskie, 3 kolejne mistrzostwa w La Liga, 2 Copa Del Rey, 3 następujące po sobie Puchary Hiszpańskie, 2 Superpucharostwa UEFA i 2 Puchary Świata FIFA . Zespół ten uważany jest przez wielu za najlepszy zespół w historii klubu. Wielu argumentowałoby, że był to najlepszy zespół, który kiedykolwiek grał w piłkę z najlepszym graczem, który kiedykolwiek grał w tę grę.

 
Z długiej listy wybitnych graczy, którzy grali w klubie, można wymienić następujące i nowsze: Michaela Laudropa, Romario, Stoichcova, Koemana i bramkarza Zubizarreta z "Dream teamu" oraz w zespołach Rijkaarda i Pepa Deco, Puyol, Ronaldinho, Samuel Eto'o, Xavi, Iniesta i Messi. Xavi posiada zapisy występów dla klubu z ponad 470 meczami w LA Liga i ponad 720 w sumie. Extraordinary Messi posiada rekord bramek dla klubu z ponad 400 bramkami i łamie prawie każdą możliwą płytę klubu będącego właśnie w jego karierze.

Największe rywalizacje klubu to Real Madryt (ten mecz nazywa się El Clasico) i sąsiadujący klub Español (ten mecz nazywa się Derby Barceloni)

CAMP NOU, stadion Barcelony, który został otwarty w 1957 roku, jest uważany za jeden z najlepszych stadionów na świecie i ma największą pojemność tłumu w Europie z 98787 miejscami.

Od 2006 roku firma Sports Events jest dumna z tego, że jest najbardziej niezawodnym brokerem biletów na rynku, z naszą polityką "Gwarantowana dostawa". Każde zamówienie jest obsługiwane przez jednego z naszych przedstawicieli handlowych, aby zapewnić najlepszą obsługę klienta.

Nie czekaj! Kup bilety na FC Barcelona z Sports Events 365 już dziś!

Nie

Bilety na FC Barcelona - 2017-2018
Wydarzenie
Data
Cena
Zdobądź
International Champions Cup (Piłka nożna) FC Barcelona - Tottenham Hotspur
Pasadena, CA, USA - Rose Bowl
28 lipiec 2018,
20:05
Godzina i data mogą ulec zmianie
Różnorodność cen
International Champions Cup (Piłka nożna) FC Barcelona - AS Roma
Arlington, TX, USA - New Dallas Cowboys Stadium
31 lipiec 2018,
21:00
Różnorodność cen
International Champions Cup (Piłka nożna) AC Milan - FC Barcelona
Santa Clara, CA, USA - Stadion Levi's
04 sierpień 2018,
17:05
Godzina i data mogą ulec zmianie
Różnorodność cen