Dlaczego my?

Pełne zrozumienie sztuki sprzedaży biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne na całym świecie, zajęło nam kilka lat. Wciąż uczymy się, w miarę, jak rozwija się rynek.

Na tej stronie postaramy się przekazać Państwu naszą wiedzę i wyjaśnić wszelkie niuanse procesu zakupu biletów.

Czy jesteśmy wiarygodni? ?

Tak, jesteśmy. Jak możemy to udowodnić? Zacznijmy od naszej współpracy z Miles&More, największym programem lojalnościowym branży podróżniczej w Europie, z 20 milionami członków Star Alliance (Lufthansą i 13 liniami europejskimi). Zbudowaliśmy specjalną stronę, która ułatwia członkom Miles&More wykupić i skorzystać z opcji Earn Miles podczas zamawiania biletów. Ta współpraca nie mogłaby mieć miejsca, gdybyśmy nie byli wiarygodnym partnerem.

Czy otrzymacie bilety?

To najważniejsze pytanie w naszej działalności. Pozwólcie, że od razu odpowiemy – zawsze staramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, by potwierdzić dostępność szukanych biletów.
Po potwierdzeniu dostępności, dostarczymy je, nawet gdybyśmy mieli zdobyć je w wyższej cenie niż ta, którą zapłaciliście.
W tej branży istnieje wiele firm, które zapewniaja zwrot 100% kosztów. My zapewniamy zwrot 150% kosztów, byś miał pewność, że naprawdę zależy nam na zdobyciu Twoich biletów.
Tak swoją drogą, przez ostatnie 2 lata, wykorzystano ten zwrot wyłącznie dwukrotnie Przy sprzedaży ponad 75,000 biletów... Zawsze dostarczamy zamówione bilety, bez względu na koszty!

Bezpośredni i osobisty kontakt

Oferujemy wiele form kontaktu: przez stronę, telefonicznie, mailowo, telefonicznie, poprzez chat, czy Facebooka.
Kiedy zamówisz bilety, początkowo otrzymasz automatycznie wygenerowanego maila z potwierdzeniem, że zamówienie zostało zarejestrowane w naszym systemie. Następnie otrzymasz indywidualną wiadomość od jednego z członków naszego zespołu z potwierdzeniem zamówienia i wszystkimi informacjami dotyczącymi biletów i dostawy. Od tej pory możesz kontaktować się bezpośrednio z nim. 

Co, jeśli coś jest nie tak?

Naszą dumą jest nasz numer alarmowy, który otrzymacie jako jedną z informacji wysyłanych po potwierdzeniu zamówienia. Numer alarmowy jest czynny 7 dni w tygodniu, od 8 do 22.
Zachęcamy klientów do korzystania z tego numeru zawsze, gdy potrzebują pomocy. Im szybciej będziemy wiedzieli jaki masz problem, tym szybciej znajdziemy jego rozwiązanie.

Konkurencyjne ceny? TAK!!!

Oprócz bycia godnymi zaufania i wiarygodnymi, zależy nam też na tym, by oferować jak najbardziej konkurencyjne ceny. Nieustannie staramy się polepszać nasze ceny i zdobywać nowych dostawców biletów. Celem naszego zespołu ds zakupów jest poszerzanie źródeł biletów gwarantujących konkurencyjne i wiarygodne ceny. By zapewnić określone przez SE365 standardy serwisu i utrzymać stałą współpracę, wszyscy nasi dostawcy podpisują z name umowę, w której zobowiązują się pracować zgodnie z naszymi wymaganiami.

Różnorodność wydarzeń

Na naszej stronie oferujemy rocznie ponad 60,000 wydarzeń sportowych, tysiące przedstawień i koncertów w każdym wybranym momencie. Przedstawiamy różnorodne bilety na każde z tych wydarzeń.

Potwierdzenie daty wydarzenia

Nasz content manager śledzi potwierdzenia ustalonych dat meczy głównych europejskich lig futbolowych i uaktualnia je w naszej baize na bieżąco. Jeśli planujesz zakup biletu, którego data nie została ostatecznie potwierdzona, przy wydarzeniu znajdziesz informację o najwcześniejszym i najpóźniejszym planowanym terminie, w którym mecz może się odbyć, więc możesz spokojnie zaplanować w tym czasie lot, czy rezerwację hotelu. Ta informacja pomoże Ci lepiej zaplanować podróż. Jeśli zadajesz sobie pytanie „skąd będę wiedział jaka jest ostateczna data?” zachęcamy do regularnego sprawdzania informacji na naszej stronie. W razie problemów – wystartowaliśmy z nowym i unikalnym serwisem, mającym na celu informowanie klientów, którzy zakupili bilety o jakichkolwiek zmianach w rozkładach meczy.

Opcje wyszukiwania

Oferujemy wiele opcji wyszukiwania w naszej bazie danych. Szukaj według celu podróży. Szukaj według drużyny, czy wykonawcy. Szukaj według ligii. Staramy się ułatwić Ci wyszukanie pożądanego wydarzenia.

Bezpieczne transakcje

Zmodyfikowaliśmy nasze metody działania by w pełni uwzględniały standardy PCI (Payment Card Industry) – standardy bezpieczeństwa informacji dla organizacji korzystających z informacji o właścicielach większości głównych kart debetowych, kredytowych, przedpłaconych, e-kart, kart płatniczych i kart POS. Robimy co w naszej mocy, by dane Waszych kart były bezpieczne. Dlaczego nie prowadzimy dodatkowo giełdy biletów? Bo dzięki temu jesteśmy Waszym jedynym dostawcą i nie musicie współpracować z nieznanym źródłem biletów. Zobowiązujemy się dostarczyć bilety. A jeśli coś pójdzie nie tak, zobowiązujemy się do zwrotu pieniędzy.