Program afilijacyjny

Sports Events 365 jest jednym z wiodących brokerów biletów w Europie, sprzedającym bilety na tysiące koncertów, pokazów i wydarzeń sportowych na całym świecie od 2006 roku. Nasz program partnerski stanowi doskonałą okazję dla wielu różnych stron internetowych, blogów, aplikacji i właścicieli treści, aby generować więcej przychodów poprzez promowanie sprzedaży naszych biletów dla odwiedzających.

Korzyści z programu :

     7% prowizji od całej sprzedaży.
     45-dniowy okres śledzenia.
     Dostęp w czasie rzeczywistym do raportów online.
     Rozwiązania białej etykiety
     Kanały XML / API
     Kanały RSS / CSV
     Banery, łącza i widżety
     Dostępny w 14 językach i liczony.
     Dedykowane wsparcie osobiste przez kierownika wyższego szczebla.

Partnerzy branży turystycznej i turystycznej

Nasze widżety wyszukiwania i pliki danych są doskonałym dodatkiem do każdej witryny podróżniczej. Oferując klientom możliwość zakupu biletów na różne wydarzenia w miejscu docelowym, oprócz rezerwacji hotelowej i lotów.

Nie zadowalaj się przychodami z branży turystycznej, a możesz zarabiać znacznie więcej. Dołącz do naszego programu partnerskiego i pozwól swojemu biznesowi rozwijać się!


Dołącz do naszego programu partnerskiego

Rejestracja programu partnerskiego Sports Events 365 jest BEZPŁATNA i prosta! Kliknij  aby dołączyć do naszego programu partnerskiego. Sprawdzimy Twoje zgłoszenie, a po zaakceptowaniu otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Możesz zacząć promować i zarabiać! Cieszymy się na współpracę z Państwem! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami!