O nas
Sports Events 365 jest międzynarodowym brokerem biletów na imprezy sprotowe i nie tylko.
Firma została założona w 2006 roku. Strona firmowa osiąga 200,000 odwiedzin na miesiąc. Jeszcze więcej osób może zapoznać się z naszą ofertą dzięki programom partnerskim i afiliacyjnym.
Tegorocznym celem jest sprzedaż 20,000 biletów, co stanowi wzrost o 25% w porównaniu z poprzednim rokiem. Ciągle się rozwijamy, ale dbamy, by następowało to w stałym tempie, w celu zachowania wysokich standardów obsługi.
Ponad wszystko cenimy naszych klientów – prywatnych i biznesowych. Robimy wszystko co w naszej mocy, byście otrzymali Państwo najwyższej jakości serwis w najniższej cenie.
Przedsiębiorstwa związane z turystyką, biura podróźy i potencjalych partnerów biznesowych zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi oferowanymi przez nas usługami.

Co czyni nas wyjątkowymi?

Jako że mamy sporo do powiedzenia w temacie “co czyni nas wyjątkowymi”, postanowiliśmy zadedykować ku temu specjalną stronę: Dlaczego my?
Oto główny powód:
SE365 nie jest internetowym rynkiem, czy giełdą wymiany biletów.
Nie siedzimy wygodnie, czekając aż sami sobie poradzicie z dostawcami biletów, opłatami, różnorodnymi regulaminami i warunkami.
W 150% poświęcamy się spełnieniu Waszego marzenia i biletom przez Was wybranym.
Jesteśmy Waszym bezpośrednim dostawcą, dzięki temu możecie zwrócić się do nas w każdej sprawie i z każdym pytaniem.
Skontaktujcie się z nami przez chat, skype, telefonicznie – jesteśmy dla Was 7 dni w tygodniu.

Nasza wiedza i indywidualny serwis

Prawdopodobnie będziesz w innym kraju, w obcym miejscu. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego staramy się zawsze przedstawić dokładne dane dotyczące wydarzenia. Chcemy byś czuł się jak u siebie, gdziekolwiek będziesz.
Gdy podróżujesz, musisz być pewny, że niczego nie zapomniałeś. Dlatego też nasz proces zamówienia jest indywidualny, a jeden z naszych członków zespołu będzie Twoją osobistą osobą kontaktową.
Żadnych ukrytych opłat w ostatniej chwili. Sami nie lubimy takich opcji na innych stronach i nie robimy takich rzeczy naszym klientom.

Nasza misja

Zrobimy wszystko, byś otrzymał swój bilet i spędził miło czas.
Chcemy byś do nas wracał z kolejnymi zamówieniami.
Postaramy się, byś był z naszych usług zadowolony – zależy nam na Twojej opinii.
Naszą misją jest szczery serwis, niska cena, zaufanie i efektywność podczas realizacji zamówienia.